Wakacje, czyli jak rozmawiać z dzieckiem (nie tylko nastoletnim) o seksie
Termin: aktualne daty na naszym FB
Gdzie: Instytut Pozytywnej Seksualności, ul. Dobra 4, lokal 26, Warszawa
Koszt: 90 zł (170 zł para rodziców/opiekunów)
Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat tego jak rozmawiać z dziećmi o seksie.
Dla tych, którzy nie mają pojęcia jak się do tego zabrać i dla tych, którzy wiedzą jak, ale chcieliby skonfrontować swoją wiedzę z innymi.
Dla rodziców dzieci mniejszych, większych, tych którzy planują rodzicami zostać oraz dla opiekunów/ek dzieci w każdym wieku.
O czym?
O tym kiedy zacząć rozmawiać o „tych wstydliwych tematach”
O tym co można powiedzieć, a czego nie.
O tym jak mówić, żeby dziecko zrozumiało.
O tym gdzie szukać pomocy, jeśli czujemy się bezradni w temacie edukacji seksualnej dziecka.
W trakcie warsztatu będziemy robić ćwiczenia praktyczne.
Prowadząca:
Agata Kozłowska – psycholożka, seksuolożka, edukatorka seksualna. Warsztaty z edukacji seksualnej, psychoedukacji i psychologii prowadzi od 12 lat z rozmaitymi grupami ludzi, zarówno pod względem wieku jak i życiowych doświadczeń. Wolontariuszka Grupy Edukatorów Seksualnych Ponton, ukończyła kurs dający uprawnienia do nauczania edukacji seksualnej zorganizowany przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego. Studia z psychologii kończyła na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowe studia z seksuologii ukończyła pod kierownictwem Zbigniewa Lew-Starowicza. Aktualnie po urlopie macierzyńskim i w trakcie kończenia doktoratu na Wydziale Filozofii.
Data warsztatu: